wifi CzechEnglishGerman
Jan Černý
Všeteč
Týn nad Vltavou
tel. 606 514 991
j.cerny.pstros@centrum.cz

Tipy na výlet

Poloha Všeteče je pro turistu, cyklistu, vodáka či rybáře naprosto ideální. Mohli bychom se rozepsat na mnoho stran a nabízet vám bezpočet možných výletů, historických památek či kulturních akcí. Místo toho vám jen stručně nastíníme možné varianty a na konkrétní akce ( Vltavotýnské slavnosti, Cipískoviště ) vás upozorníme přímo u nás či aktuálně na našich webových stránkách v průběhu celé sezóny.

Nejbližší historickou památkou je zámek Hluboká nad Vltavou. Také se poblíž nachází zámek Ohrada, muzeum lesnictví a rybářství, kde se dá navštívit zoologická zahrada. Na mapě si můžete najít i další trasi Vašich výletů po skvostech české historie, Český Krumlov, Červená Lhota, zámek Kratochvíle, zámek Orlík a hrad Zvíkov, kam se z Týna nad Vltavou dostanete v letních měsících parníkem.
Objednat si můžete i návštěvu Jaderné Elelektrárny Temelín.

Nacházíme se v oblasti rybníků, a tak nesmíme zapomenout na cyklovýlety např. po řece Vltavě či k rybníku Bezdrev a dalším.
Pokud si rádi zahrajete golf, pak vám doporučujeme golfové hřiště v Hluboké nad Vltavou a pro milovníky tenisu je přímo v Týně nad Vltavou vybudován tenisový kurt a další sportovní vyžití.
A abychom měli nabídku kompletní je samozřejmě možné náš penzion využít jako zázemí a vyzkoušet si v posledních letech tak oblíbené vodáctví a sjet si některé úseky řek Vltavy a Otavy.